Monika Olszewska

Doświadczony doradca gospodarczy, trener z obszarów kadrowo – płacowych, praktyk, Absolwentka Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, Wydziału Ekonomicznego oraz doktorantka ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego. Wieloletnie doświadczenie w zakresie kadr i płac. Podczas swojej pracy bazowała głównie na wszelkim ustawodawstwie dotyczącym pobytu i legalności powierzania pracy cudzoziemcom oraz delegowania pracowników z Polski do pracy za granicę. Wielokrotnie uczestniczyła w szkoleniach tematycznych, konferencjach i spotkaniach fundacji, inicjatyw i stowarzyszeń zajmujących się tematyką delegowania pracowników i zatrudniania cudzoziemców. Obecnie właścicielka firmy konsultingowej współpracującej i zrzeszonej w Północnej Izbie Gospodarczej oraz Izbie Pracodawców Polskich. Swoje szkolenia z powodzeniem prowadzi dla firm i przedsiębiorców, jak również pracowników instytucji państwowych na terenie całej Polski.

Edward Jacek Trill

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Fachowiec z zakresu Kadr i Płac. Społecznik, wspierający niepełnosprawnych w szczególności w zakresie ich zatrudnienia, znawca tematyki zatrudnienia osób niepełnosprawnych. Administrator grupy „Wrocław – ogłoszenia i informacje”, liczącej ponad 80 tys. członków, zajmującej się aktywizacją zawodową osób poszukujących pracy. Pracodawca dla osób niepełnosprawnych.

Iwona Wołkiewicz

Absolwentka Studiów Podyplomowych z Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Szkole Głównej Handlowej. Umiejętności trenerskie szkoliła na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego oraz licznych kursach trenerskich. Wieloletni praktyk na stanowiskach Specjalisty ds. Administracji Personalnej, Specjalisty ds. Rozwoju Personelu, HR Business Partner.
Obecnie Wykładowca na Studiach Podyplomowych Kadry – Płace na UTH im. H. Chodkowskiej oraz trener na kursach i szkoleniach stacjonarnych i internetowych z zakresu prawa pracy oraz prelegent na licznych konferencjach. Z wielką satysfakcją dzieli się ze słuchaczami wiedzą, nie tylko teoretyczną, ale także cenną dla kursantów wiedzą praktyczną. Zajęcia prowadzi metodami interaktywnymi, zachęcając słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w kursie.

Paweł Tomasz Ziólkowski

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie tematyki prawnej. Wykonuje działalność gospodarczą w zakresie konsultingu, w ramach której pomaga zakładać, prowadzić i likwidować inne firmy. Autor ponad 12.000 publikacji w prasie fachowej i portalach elektronicznych. Zrealizował ponad 1200 szkoleń o tematyce prawnej, także w formie webinariów. Prowadzi zajęcia na Studiach Podyplomowych Kadry i Płace – Prawo i Praktyka Gospodarcza (GWSH w Katowicach) oraz na Studiach Podyplomowych Rachunkowości i Podatków (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu). Ekspert Wolters Kluwer. Ekspert Sage. Ekspert Infor. Stały współpracownik Universe Properties Group. Specjalizuje się w podatkach, prawie pracy i prawie działalności gospodarczej.

Paweł Niedziółka

Potężny system HR
Program do automatyzacji procesów rekrutacji i zatrudnienia.
Dla działów rekrutacji, HR, agencji zatrudnienia,
agencji pracy tymczasowej oraz agencji pośrednictwa pracy.

system kadrowo – płacowy,
system zarządzania relacjami z Klientami (CRM),
program do rekrutacji (ATS),
human resource management (system HRM),
planowanie zasobów przedsiębiorstwa (system ERP).

Nowocześnie, bezpiecznie i niezawodnie.

Dawid Hamera

Konsultant Prudential oraz przedstawiciel Fides Finanse – grupy pośredników działających w różnych dziedzinach branży finansowej, zajmującej się m.in. wsparciem przy wdrażaniu Pracowniczych Planów Kapitałowych. Na co dzień, szkoli oraz pomaga pracodawcom z radzeniem sobie z Pokoleniem Z. Organizator wydarzeń oraz przewodniczący organizacji pozarządowej Szczecin 2.0. Podczas prelekcji zostaną przedstawione podstawowe założenia i parametry programu, różnice w ofertach instytucji finansowych – potencjalnych operatorów PPK, najważniejsze kwestie podatkowe, księgowe i prawne, perspektywy Pracodawcy i Pracownika oraz możliwość wykorzystania wdrażania PPK do zatrzymania kluczowych Pracowników w firmie na min. 5 lat.